0216 540 24 30             info@wallarti.com             Bayi Girişi              IR

Duvar Panoları

Duvar Panoları

Bu dekoratif süs ile evimizin yatak odalarını yaşam odalarına dönüştürüyoruz ve bu da kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlıyor.

Yatak odanıza girdiğiniz de huzur içinde uyumanızı bu 3D duvar kağıtları pekala sağlayabilir diye düşünüyoruz. Bilinç altında duvarınızdaki bu resimler beynimize zindelik getirecektir. Mutlaka evinizin bir duvarına bu muhteşem duvar kağıtların bir deneme yapın kesinlikle pişman olmayacaksınız.

3D duvar kağıtları için hazırladığımız galerimize bir göz gezdirerek bir fikir edinebilirsiniz.

Wall Artı duvar dekorasyonlarının en çarpıcı tasarımlarından biri olan; 3D Poster duvar kağıdı modelleri, göz alıcı manzara resimleri, uzansanız tutacakmışsınız gibi canlı çiçek desenleri, inanılmaz resimleri ile, bizleri başka boyutlara taşıyacak dijital baskı tekniğinin en güzel örnekleri olarak yaşadığımız alanlara estetik kazandırıyor.

Duvarların kasvetli havasını yok ederek başka mekanlara çıkmamızı sağlayan, iç açıcı manzaralar, bahçeye açılan kapılar, balkonların ferahlatıcı etkisi, uçsuz bucaksız sahiller, gece manzaraları hepsi sizin evinizin manzaralı konforu içinde yer alacaktır.